Co se píše o dominice?

27. 06. 2009 | † 05. 10. 2011 | kód autora: JVL
V blogovém světě začíná být stále populárnější a populárnější modelka Dominika Myslivcová. Začíná narůstat počet jejích fanoušků. K jejímu úspěchu zjevně pomohla i Dominičina matka Natálie Myslivcová (33), která je profesionální fotografkou. Dominičiny začátky byly dosti skromné - přidávala svoje fotky na blog, který vlastní (didlinka-d.blog.cz) a vytvářela vlastní fotoromány, kde účinkovala jako hlavní postava. Dostala se do časopisu Bravo Girl, později také propagovala značku H&M.

 
vlevo: Dominika, vpravo: její nej. kamarádka Nela


 
Dominika má 10-tiletou sestru Natálku, kterou jistě též čeká slibná kariéra. Dominika v současné době nemá stálého kluka, se svým partnerem Liborem (17) jsou stále na kluzkém ledě. Jejich rozcházení a opětovné vracení se je stále nejisté.

 
Dominičin (zřejmě bývalý) kluk Libor

 
Dominika to nemá lehké ani v běžném životě. Začali ji fotit i paparazziové! Např. blog http://paparazzi-domisssek.blog.cz/ sleduje Dominiku ať se hne kamkoliv, hledá chybku na každém outfitu a make-upu. Ať už jde Dominika do školy, nebo jen na kafe, všude si ji někdo fotí jako opici v zoo.

 
bufeťák
Fotka z blogu paparazzi-domissek při cestě dominiky z Mc´Donaldu
 
 
 
a ně co z  blogu paparazzi-domissek :
 
Bohužel ten to blog už neexistuje, proto nemůžu poskytnout bližší informace...

 

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.